Jakiego języka chciałbyś się nauczyć?

Słów kilka w zakresie edukacji: szkoły, przedszkola, kursy, szkolenia, rozwój osobisty
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Spectra
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:13 pm

Jakiego języka chciałbyś się nauczyć?

Post autor: Spectra »

Jakiego języka chciałbyś się nauczyć?
Jestem z Wrocławia lubię nowe języki , angielski, niemiecki znam, czeski też dość dobrze,
co jeszcze można by się pokusić?
Alabama
Posty: 93
Rejestracja: sob mar 20, 2021 1:37 pm

Re: Jakiego języka chciałbyś się nauczyć?

Post autor: Alabama »

Mnie się zawsze marzyły dwa języki, po pierwsze chiński, ale jak usłyszałam że to do dobrego nauczenia się trzeba 15 lat, to mi się odechciało ;)
No i kurs hiszpańskiego mam w planie, bo hiszpański to drugi język, który wydaje mi się piękny,
a jednak szanse nauczenia się są znacznie większe w krótkim czasie. Nawet we Wrocławiu mam na oku szkołę https://www.ih.com.pl/wroclaw/hiszpanski/
w której właśnie po wakacjach będę chciała zacząć.

:)
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Jakiego języka chciałbyś się nauczyć?

Post autor: foxi »

Dzięki internetowi uczę się aktualnie języka hiszpańskiego, całkiem sympatycznie.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Jakiego języka chciałbyś się nauczyć?

Post autor: miriam »

Języków obcych warto uczyć się na każdym etapie życia. Bardzo ciekawą opcją jest na przykład kurs maturalny angielski lublin: . Znajdziecie tam też kursy językowe dla różnych grup wiekowych. Uważam, że nauka angielskiego to podstawa.


<Admin. Link usunięty: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Oleks32
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:14 am

Re: Jakiego języka chciałbyś się nauczyć?

Post autor: Oleks32 »

Zdecydowanie warto postawić na skuteczność nauki języka angielskiego w ciekawy sposób dla dzieci, aby szybko się nie zniechęciły. Dlatego też zawsze możecie otworzyć swoją szkołę językową w formie franczyzy na przykład tutaj https://www.hitpraca.pl/blog/3540-franc ... a-lektorow znajdziecie bardzo dobry artykuł który podpowie Wam jak można się za to zabrać i jednocześnie osiągać fajne wyniki minimalizując ryzyko.
ODPOWIEDZ