Oszczędzanie

Aktualności, sprawy bieżące
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Oszczędzanie

Post autor: foxi »

Umiejętność oszczędzania zawsze była czymś bardzo ważnym. Oszczędzanie to najogólniej ujmując cykliczne odkładanie pieniędzy .Cel jaki przyświeca osobom , które oszczędzają jest różny. Jedni oszczędzają na starość inni, bo chcą kupić samochód. Myślę ,że jednym i drugim należą się słowa uznania.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Oszczędzanie

Post autor: mila »

Zgadzam się z tym, też raczej nie potrafię oszczędzać, jedynym wyjątkiem są pracownicze plany kapitałowe https://www.mojeppk.pl/serwis bo tam się same pieniądze odkładają w zasadzie bez mojego udziału, ale zawsze mogę sprawdzić stan środków
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: Oszczędzanie

Post autor: goferek »

Oszczedzanie to jedno , ale nie zaszkodzi tez inwestowac. Zawsze mozna wybrac sie do Roberta Gawędy, zeby na poczatek miec chociaz podstawowa wiedze z dzialania na gieldzie Forex
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:24 am

Re: Oszczędzanie

Post autor: Violuśka »

Niestety ale w ostatnich czasie w naszych domowych budżetach wiele się zmieniło .Wiele osób zaczęło oszczędzać bo budżety domowe się specjalnie nie powiększyły ale ceny poszybowały mocno w górę. Każda z nas próbuje na swój sposób wprowadzać w domu jakieś oszczędności ale tak na prawdę co znaczy oszczędzać - czy wiecie? Warto poczytać kilka opracowań , może blogów może znajdziecie jakieś ciekawe rozwiązania dla siebie.
ODPOWIEDZ