lusterko kosmetyczne

Wszystko, co dotyczy dbania o siebie: moda, uroda, trendy, sylwetka.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
wieczorynka
Posty: 30
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:18 pm

lusterko kosmetyczne

Post autor: wieczorynka »

Ostatnio zastanawiam się nad kupnem nowego lusterka kosmetycznego jednak nie wiem na jaki sklep się zdecydować. Wczoraj przeszukując internet w tym celu trafiłem na tą stronę. Czy korzystał ktoś może już z ich oferty? Z tego co widzę to posiadają oni dość szeroki wybór. Warto się skusić? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc.
banka
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:41 am

Re: lusterko kosmetyczne

Post autor: banka »

No ja tez ostatnio szukałam lusterka, u mnie najlepiej sie sprawdza takie na wyzszej nóżce bo wtedy nie musze sie garbić jak sie maluje tylko mam na wysokosci twarzy :)
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: lusterko kosmetyczne

Post autor: goferek »

Ooo a gdzie takie na nóżce można kupić? U mnie w sklepie to tylko takie zwykłe są...
banka
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:41 am

Re: lusterko kosmetyczne

Post autor: banka »

No zobacz sobie tutaj na przyklad :) maja kilka takich wyzszych na nozce wlasnei https://www.notino.pl/search.asp?exps=lusterkoi w roznych cenach, ciezko mi doradzic bo nie wiem jaki budzet mozesz przeznaczyc ;)
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: lusterko kosmetyczne

Post autor: goferek »

Ooo widze, ze tanie nie są jakos , ale w koncu takie cos sie kupuje na lata wiec chyba warto zainwestowac
ODPOWIEDZ