trądzik ...

Wszystko, co dotyczy dbania o siebie: moda, uroda, trendy, sylwetka.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
wieczorynka
Posty: 30
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:18 pm

trądzik ...

Post autor: wieczorynka »

Czy macie jakies sposoby na trądzik rózowaty, które działają? Bo mam z tym problem i w sumie zastanawiam sie obecnie czy jest coś co jest mi w stanie pomóc.
banka
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:41 am

Re: trądzik ...

Post autor: banka »

Ja mialam problemy z trądzikiem i pomogły mi dermokosmetyki, swiadoma pielegnacja i dobrze dobrane produkty to już polowa sukcesu :)
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: trądzik ...

Post autor: mila »

Czasem na trądzik skuteczna okazuje się tez hormonalna antykoncepcja, tu https://antykoncepcjanamiare.pl/dwuskla ... a-tradzik/ czytałam o takich jej zaletach, warto to wiedzieć moim zdaniem
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: trądzik ...

Post autor: goferek »

No ja wlasnie slyszalam, ze dermokosmetyki są super, ale jeszcze nie stosowałam... polecasz jakąś konkretną markę?
banka
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:41 am

Re: trądzik ...

Post autor: banka »

Kochana tu jak wejdziesz https://www.notino.pl/dermokosmetyki/pi ... ja-twarzy/ to masz całą masę dermokosmetyków do wyboru :) ja akurat bardzo cenie sobie tołpę :) moja ulubiona marka i kosmetyki od nich najbardziej mi pasują
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: trądzik ...

Post autor: goferek »

Dzieki! O tołpie słyszalam co nieco ale jeszcze nie kupilam zadnego ich kosmetyku, moze czas najwyzszy sie za czyms rozejrzec
jenny8
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:00 am

Re: trądzik ...

Post autor: jenny8 »

Problem trądziku chyba najczęściej dotyka młode osoby. Mam młodszego brata i jestem w temacie na bieżąco. Kupiłam mu kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla nastolatków. Udało mi się trafić w dziesiątkę, młody przykłada się do pielęgnacji i już są pierwsze efekty. Dobranie odpowiednich produktów i systematyczność działają.
ODPOWIEDZ