W jakich miejscach zwykle kupujecie pościel?

Zakupy, rabaty, promocje, ciekawe sklepy, w których lubimy kupować
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Spectra
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:13 pm

W jakich miejscach zwykle kupujecie pościel?

Post autor: Spectra »

W jakich miejscach zwykle kupujecie pościel?
Markety i kosze czy jednak sklepy netowe, takie bardziej specjalizujace się w poscielach, a nie z dolotu?
Dante
Posty: 42
Rejestracja: pn lis 22, 2021 7:17 am

Re: W jakich miejscach zwykle kupujecie pościel?

Post autor: Dante »

Spectra pisze: ndz lis 13, 2022 8:36 am W jakich miejscach zwykle kupujecie pościel?
Markety i kosze czy jednak sklepy netowe, takie bardziej specjalizujace się w poscielach, a nie z dolotu?
Ja zwykle przez internet, większy wybór, lepsze ceny no i szczerze tak, to nie chce mi się z domu latać na zakupy, wolę stąd sobie wszystko pozałatwiać. Tu np. https://polskiekoldry.pl/sypialnia/posc ... -kolorowa/ jest fajna pościel kolorowa w masie wzorów i inspiracji, pięć minut wybierania, rozmiary i bach do koszyka, bez marznięcia na dworze.
Może wygodny jestem, no ale tak mam :)
Miłosz5
Posty: 49
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:29 am

Re: W jakich miejscach zwykle kupujecie pościel?

Post autor: Miłosz5 »

W takich sytuacjach warto zawsze decydować się na takie zakupy, które faktycznie mogłyby okazać się dla Was najbardziej komfortowe. W sklepach wybór jest całkiem spory, więc raczej nie powinno być większych problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie. Myślicie, że Materace 70 x 140 to dobry wybór dla dzieci?
ODPOWIEDZ