Co z urlopem w przyszłym roku?

Jak odpoczywamy? Rozmowy wokół turystyki, ciekawych miejsc na urlop i sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Migotowski
Posty: 55
Rejestracja: czw mar 18, 2021 9:49 am

Co z urlopem w przyszłym roku?

Post autor: Migotowski »

Co z urlopem w przyszłym roku?
W tym roku jak już okazało się że można wyjeżdżać to wszystkie fajne domki w lipcu były zajęte
Dzieci mają wakacje, nam z mężem już zrobili plany urlopowe na przyszły rok i na lipiec też, ale czy jest sens rezerwować coś jak nie wiadomo czy epidemia się skończy i czy w ogóle będzie można opuszczać miejsce zamieszkania?
Alabama
Posty: 93
Rejestracja: sob mar 20, 2021 1:37 pm

Re: Co z urlopem w przyszłym roku?

Post autor: Alabama »

No ja mam nadzieję że do przyszłego roku to się już wszystko unormuje, bo zwariuje
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Co z urlopem w przyszłym roku?

Post autor: miriam »

A co powiecie na taką możliwość jak czarter jachtu Jeziorak Iława Tempesta Jachty: <link usunięty: *Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach> ? Nie trzeba wcale wyjeżdżać z Polski aby ciekawie spędzić urlop. Sądzę, że wakacje na jachcie mogą być niezapomnianą przygodą. Z pewnością spodobają się Wam.
Miłosz5
Posty: 49
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:29 am

Re: Co z urlopem w przyszłym roku?

Post autor: Miłosz5 »

Najważniejsze to wiedzieć, jaki chcecie osiągnąć efekt. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, że może ciekawym wyborem dla Was byłoby to, byście przeanalizowali swoje potrzeby
Ostatnio zmieniony pt sty 06, 2023 10:21 pm przez Miłosz5, łącznie zmieniany 1 raz.
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Co z urlopem w przyszłym roku?

Post autor: kasiunia »

Też już myślimy o wakacjach w przyszłym roku , ale wielkich planów nie czynimy bo nie wiadomo jak to będzie z pandemią. Dzięki podróżowaniu samochodem , możemy w zasadzie w ostatniej chwili zdecydować o wyjeździe. Dzięki podróżowaniu samochodem nie musimy ograniczać się jeśli chodzi o bagaże. Mamy z sobą zawsze dobrze wyposażoną apteczkę podróżną a w niej ostatnio preparat na katar - to spray do nosa , który jest na prawdę bardzo skuteczny.
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Co z urlopem w przyszłym roku?

Post autor: kasiunia »

Mamy z mężem dusze podróżników, więc chyba nie ma dnia abyśmy o podróżach nie myśleli. Mimo ,że jeszcze nie tak dawno byliśmy na wakacjach już zastanawiamy się nad wyjazdem w przyszłym roku. Najczęściej jeździmy przed sezonem albo po sezonie. Takie wyjazdy w zasadzie mają same plusy. Oczywiście trzeba się przygotować do takiego wyjazdu , także w kwestii zakupu odpowiedniej odzieży. Jedną z potrzebnych rzecz są spodnie , jakie kupiliśmy mężowi - https://dstreet.pl/product-pol-35876-Sp ... X3293.html , to jeansowe spodnie typu bojówki. Bardzo eleganckie, praktyczne i trwałe.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Co z urlopem w przyszłym roku?

Post autor: mila »

Mam już plany na urlop, prawdopodobnie wypożyczymy większy samochód i pojedziemy ze znajomymi na Bałkany. Wynajem samochodów Poznań ma w ofercie takie fajne 7 osobowe samochody, będzie wygodniej podróżować w większej liczbie osób
ODPOWIEDZ