Suplementy - tak czy nie?

Problemy zdrowotne, choroby, lekarze, rozmowy wokólłnaszego zdrowia.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Palomma
Posty: 45
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 5:18 am

Suplementy - tak czy nie?

Post autor: Palomma »

Suplementy - tak czy nie :) ?
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: mila »

Jeśli chodzi o dzieci to o ich rozwój sie nie martwię, chodzą już do przedszkola ale zaczyna się jesień i może zdarzyć sie infekcja gdzie będzie potrzebny antybiotyk, koleżanki radzą żeby w tym czasie suplementować multilac baby i chyba tej rady posłucham
Porek44
Posty: 35
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:41 am

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: Porek44 »

Oczywiście, że tak ponieważ warto uzupełniać wszystkie braki witamin, minerałów i składników odżywczych w codziennym żywieniu. Tym bardziej, jeśli dużo trenujecie na co dzień. Dlatego ja na przykład po treningu zawsze wypijam odżywkę białkową, a odnośnie samego wyboru zdecydowanie polecam sprawdzić https://mlonutrition.pl/kategoria/bialka/ gdzie będziecie mogli znaleźć najlepsze propozycje w bardzo dobrych cenach o dużej zawartości białka. Super przykładem jest 100% Premium Whey Protein Matrix 2,27 kg, wzbogacone o tłuszcze MCT i świetną rozpuszczalnością.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: miriam »

Warto wiedzieć, że także Apteka Galen ma bardzo dobrą ofertę jeśli chodzi o zakup leków i suplementów oraz kosmetyków online. Odsyłam do ich strony https://www.aptekagalen.pl/sanprobi-ibs-20kaps . Myślę, że będziecie zadowoleni z ich propozycji.
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: foxi »

Czy stosować suplementy diety? - myślę ,że tak ale trzeba robić to z umiarem, o tym trzeba pamiętać. Jak już rozmiawiajmy o suplementach i zdrowiu pamiętajmy o dostarczaniu odpowiedniej ilości witamin - najlepiej w postaci naturalnej. Jeśli mamy pewność ,że brakuje naszemu organizmowi jakiejś witaminy, trzeba ją dostarczyć w postaci tabletek albo kropel. Na przykład podawanie witaminy d dzieciom - o tym także trzeba wiedzieć co nieco.
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: goferek »

Moim zdaniem suplementy to fajna sprawa, tylko takie dobrej jakosci :) jak wiem ze mam dosc ubogą diete z braku czasu,t o wlasnie statam sie nadrobic suplementami, nawet ostatnio zamawialam :)
banka
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:41 am

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: banka »

A co polecacie stosowac, zeby poprawic chociaz troszkę kondycje skóry i włosów? ostatnio zauwazylam, ze cos słabsze są i wypadac zaczeły
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: goferek »

Wiesz co no ja klasycznie na włosy , skórę i paznokcie, to stosuje biotynę :) Jak cos, to na notino jest calkiem spory wybór tych suplementów, w dobrej cenie mozna zamowic i czesto jakies promocje są
rooose
Posty: 48
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:32 pm

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: rooose »

jako dodatkowe wsparcie jestem na tak, gdzie kupujecie takie produkty? Wydaje mi się, że w DOZ są dobre ceny, nie zauważyłam jakichś podwyżek mimo szalejącej inflacji
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Suplementy - tak czy nie?

Post autor: miriam »

Możecie też kupić sobie suplement diety Flexistav Xtra. On działa wzmacniająco i wspomagająco na stawy i kości. Jest dostępny bez recepty.
ODPOWIEDZ