Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Wszystko, co dotyczy dbania o siebie: moda, uroda, trendy, sylwetka.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Krakowianka
Posty: 77
Rejestracja: pn wrz 20, 2021 12:32 pm

Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: Krakowianka »

Co skorygowałabyś w swoim ciele? ;)
tak szczerze?
Piotrowska
Posty: 93
Rejestracja: wt maja 11, 2021 1:24 pm

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: Piotrowska »

Hmmm jak się tak przyglądam to chyba dwie rzeczy,
po pierwsze chcialabym mieć większe i bardziej jędrne pośladki, czytałam tutaj https://lipoline.pl/duze-pupy-sa-modzie ... -posladki/ że takie pupy są modne :)
A po drugie chętnie bym powiększyła usta ale mam trochę stracha.

A Ty?
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: foxi »

Drobne zabiego twarzy może i tak ale nic poza tym.
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: kasiunia »

Jeśli już to są to sprawy natury kosmetycznej - mowa o depilacji twarzy. Jak powszechnie wiadomo mamy wiele sposobów na pozbywanie się włosów z twarzy - w tym tak nielubianego wąsika. Myślę ,że każda z was ma swój ulubiony ale czy najlepszy? - zapraszam do lektury tego bloga - https://easywaxing.pl/pl/blog/depilacja ... ie-wasika/ by dowiedzieć się jakie są metody depilacji twarzy. Może zmienisz metodę depilacji albo utwierdzisz się w przekonaniu ,że twój sposób jest dla ciebie najlepszy.
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: goferek »

Ja co do ciała, to nie mam jakichś mankamentów... dbam o siebie, cwicze, nie mam komplesków, gorzej z cerą ,bo mam straszne przebarwienia :(
banka
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:41 am

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: banka »

te przebarwienia to masakra... wiele kobiet sie na to skarży, ja sama tez mam. Pomaga mi bardzo serum z witaminą c, juz jakis czas stosuje i skóra pieknie rozjasniona
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
goferek
Posty: 50
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:55 am

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: goferek »

a czego uzywasz> i po jakim czasie zauwazylas efekty?
banka
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:41 am

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: banka »

Ja mam serum z tołpy, z holistic dokładnie. Wlasnie dzieki witaminie c ma dzialanie rosjasniające. Przy regularnym stosowaniu rezultaty są super. Mozesz zamowic na notino na przyklad, maja spory wybór kosmetyków z tej serii
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: foxi »

foxi pisze: sob sty 15, 2022 8:13 am Drobne zabiego twarzy może i tak ale nic poza tym.
Od mojego ostatniego wystąpienia nic się nie zmieniło w tej sprawie choć udało się mojej koleżance przekonać mnie do spróbowania sztucznych rzęs - https://darmarsklep.pl/sztuczne-rzesy-n ... -501-black .Długo nie mogłam i nie chciałam dać się przekonać ale dopiero uroczystość weselna skłoniła mnie do spróbowania tych nowinek (dla mnie to nowinki) .Z perspektywy czasu stwierdzam ,że to dobry wybór , którego absolutnie nie żałuję.
Oleks32
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:14 am

Re: Co skorygowałabyś w swoim ciele?

Post autor: Oleks32 »

Na pewno dobrze byłoby się pozbyć cellulitu, jednak pojawiają się już bardzo skuteczne zabiegi w tym zakresie jak karboksyterapia. A jest to zabieg, który dzięki wprowadzaniu dwutlenku węgla pod skórę umożliwia pozbycie się cellulitu, wymodelowanie sylwetki, a także zredukowanie cieni pod oczami. Wiele korzyści w jednym zabiegu. Jak chcesz się mu poddać to na pewno warto wybrać się do DeniMal https://denimal.pl/ z Rzeszowa, gdzie będą mogli Ci go w należyty sposób wykonać :)
ODPOWIEDZ