Prezenty - jak wybrać.

Masz pilny problem i szukasz porady? To jest miejsce do takich spraw.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Prezenty - jak wybrać.

Post autor: foxi »

Czym kierujecie się wybierając prezenty dla solenizantów, czy prezenty świąteczne? Dla dziadka kupiliśmy to co lubi. Największą jego frajdą są papierosy. Do tego stopnia ,że kupił sobie specjalną maszynkę do papierosów i sam sobie je robi. Potrzebuje tylko dobrej jakości tytonie papierosowe https://trafikanord.pl/pl/c/Tytonie-papierosowe/124 a to już nasza głowa aby kupić mu dobry tytoń.
kaszanka
Posty: 24
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:23 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: kaszanka »

Najlepiej kupować bliskim to co lubią, albo to, co jest im potrzebne. Pamiętajmy przy tym wszystkim też o naszych zwierzakach,one też chętnie w okresie świąt zjedzą coś dobrego, zdrowego,innego niż dotychczas. Prezentem może być karma sucha dla kota z dobrym składam, albo przekąski suche dla psiaka, dzięki którym będą w świetnej kondycji, zadowolone i najedzone.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: miriam »

W sumie możesz też pomyśleć o klasycznym zegarku. Tutaj widziałam zegarki breitling: https://wsliwinski.pl/pl/k/zegarki-breitling . Myślę, że taki zegarek to inwestycja na długie lata i na pewno spodoba się osobie obdarowanej takim prezentem.
kapiszonka
Posty: 31
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:43 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: kapiszonka »

Z tego co słyszę dookoła, najtrudniej jest kupić prezent dla kobiety
Jak się okazuje kobiety są dość wymagające,trzeba więc się dobrze zastanowić zanim podarujemy im upominek. Chcąc kupić prezent idealny, warto pamiętać o tym,że powinien być zgodny z jej charakterem, pasjami, a także relacją, która was łączy.
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: kasiunia »

Przede wszystkim dobrze jest wiedzieć w jakim wieku jest solenizant ... ale zakładam ,że to wiecie. Zbliża sie wiosna więc dla dzieci jeśli szukacie prezentu warto pomyśleć o czymś co zmusi je do ruchu, do aktywnej zabawy. Z pewnością taką rzeczą jest hulajnoga .Na rynku jest wiele różnych rodzajów hulajnóg ale warto wybrać te z pompowanymi kołami. To dużo wygodniejsze rozwiązanie.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:24 am

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: Violuśka »

Ładne prezenty powinny być dobierane w oparciu o jakiś klucz.W moim przypadku ostatni prezent dla bratowej wybrałam w oparciu o jej zainteresowania... to artystyczna dusza. Interesują ją współcześni malarze krakowscy i własnie reprodukcję jednego z nich udało mi się znaleźć w internecie.Internet to jednak dobra rzecz.
ODPOWIEDZ