Dom poza miastem czy w centrum

Własna działalność gospodarcza i wszystko, co dotyczy prowadzenia firmy
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Dom poza miastem czy w centrum

Post autor: foxi »

Rozważamy właśnie zakup, budowę mieszkania bądź domu. Zastanawiamy się tez nad tym gdzie ma być usytuowane mieszkanie bądź dom. Skłaniamy się raczej do budowy nowego domu w oparciu o projekt domu zakładający niewielki metraż. Trafiliśmy na stronę pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ , gdzie trafiliśmy także na promocję wiosenną, polegającą na bonifikacie 20 % za zakupiony projekt. Każda oszczędność jest ważna.
Miłosz5
Posty: 49
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:29 am

Re: Dom poza miastem czy w centrum

Post autor: Miłosz5 »

Ja stawiałbym zdecydowanie na dom poza miastem. Cenię sobie spokój i ciszę, a jednak w centrum może być o to bardzo ciężko.
Ostatnio zmieniony pt sty 06, 2023 10:33 pm przez Miłosz5, łącznie zmieniany 1 raz.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:24 am

Re: Dom poza miastem czy w centrum

Post autor: Violuśka »

Zdecydowanie wolę rozwiązania poza miastem. Tam czuję się lepiej a jeśli potrzebuję pojechać do miasta ... to jadę. Każdy dom jak wiemy musi być wyposażony w wiele różnych i przydatnych instalacji takich jak elektryczna czy wodno kanalizacyjna .Jeśli nie ma mozliwości podłączenia naszego domu do miejskiej instalacji kanalizacyjnej - wtedy pozostaje nam przydomowa oczyszczalnia ścieków albo szambo. W obydwu przypadkach potrzebować będziemy pompy z rozdrabniaczem do szamba .Warto zaopatrzyć się w pompę uznanej i sprawdzonej firmy - to się po prostu opłaca.
Oleks32
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:14 am

Re: Dom poza miastem czy w centrum

Post autor: Oleks32 »

Zdecydowanie projekty domów gotowych są naprawdę świetne i w ostatnich latach bardzo dobrze się ilość propozycji pojawiła. My na przykład trafiliśmy na "Projekt domu Dom w malinówkach 14" i muszę przyznać, że bardzo dobrze sprostał naszym potrzebom. Zrobiliśmy trochę poprawek zwiększając naszą sypialnię, ale ogólnie projekt jest mega funkcjonalny więc już później zostało tylko dopasowanie go do działki.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Dom poza miastem czy w centrum

Post autor: mila »

Najlepszy będzie dom zlokalizowany jeszcze w obrębie miasta ale poza centrum gdzie jest cisza i spokój, osiedle Skwer Harmonia w Krakowie ma zaplanowane takie domy w zabudowie szeregowej w bardzo ładnej okolicy niedaleko plaży Bagry
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Dom poza miastem czy w centrum

Post autor: miriam »

Budowę trzeba przede wszystkim zacząć od wyboru projektu. Czy macie już coś na oku? Serdecznie polecam biuro projektowe https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . Jestem naprawdę zadowolona z projektu, który stworzyli dla mnie.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Dom poza miastem czy w centrum

Post autor: miriam »

A gdyby tak jednak zdecydować się na mieszkanie w bloku? Wydaje mi się, że to także świetne rozwiązanie. Mi osobiście spodobały się takie mieszkania lublin: https://galadom.pl/ . Jestem ciekawa, co Wy o nich sądzicie.
ODPOWIEDZ