Co zawsze zabierasz na wakacje?

Jak odpoczywamy? Rozmowy wokół turystyki, ciekawych miejsc na urlop i sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: kasiunia »

Na wakacje wyjeżdżamy zawsze z dziećmi ,więc wiele rzeczy jakie zabieramy na wakacyjny wyjazd wiąże się właśnie z nimi. Jeśli mieliśmy małe dzieci a wybieraliśmy się w ciepłe kraje zawsze braliśmy z sobą specjalny balsam nawilżający dla dzieci .Ciepłe powietrze i woda może i są przyjemne ale bardzo wysuszają skórę dzieci. Trzeba o tym pamiętać.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: mila »

Zdecydowanie zawsze zabieram zbyt dużo rzeczy i nie jestem w stanie tego ograniczyć :mrgreen: Dlatego dla mnie najlepszą opcją podróżowania jest samochód i to najlepiej jakiś większy. Myślę nawet o wynajmie jakiegoś kombiaka :) Czytałam na tej stronie https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wy ... 58161.html że to bardzo prosta sprawa
Oleks32
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:14 am

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: Oleks32 »

Zdalna praca może być wygodna, ale dla mnie istotny jest bezpośredni kontakt z zespołem. Wspólne spotkania, rozmowy przy kawie - to dla mnie ważne elementy pracy. Dlatego zawsze wolę być otwartym na nowe możliwości jakie się pojawiają, na przykład możesz sprawdzić oferty pracy z zakwaterowaniem Francja od zaraz i przekonać się jakie możliwości pojawiają się w tym kraju. Trzymam kciuki za jak najlepsze miejsce pracy!
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: foxi »

Już niedługo zaczniemy się przygotowywać na upragnione wyjazdy wakacyjne. Liczymy ,że uda nam się w tym roku odwiedzić naszą ukochaną Grecję. Do takiego wyjazdu koniecznie trzeba się dobrze przygotować a wyjazd bez czapek z daszkiem, kremów z wysokimi filtrami czy dobrymi okularami przeciwsłonecznymi jest nieporozumieniem. Kupiliśmy właśnie sobie okulary słoneczne firmowe , bo one gwarantują nam bardzo dobrą ochronę oczu przed promieniowaniem słonecznym.
ODPOWIEDZ