Dodatkowa praca

Własna działalność gospodarcza i wszystko, co dotyczy prowadzenia firmy
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
filka
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:41 am

Dodatkowa praca

Post autor: filka »

Witajcie :) Zastanawiam się nad podjęciem dodatkowej pracy, bo budżet domowy mi się ostatnio nie spina. Macie jakieś pomysły na dodatkowe zajęcie dla młodej mamy? Czy warto np. zostać konsultantką kosmetyczną? Jeśli tak, to jaką firmę polecacie? Sporo tego jest chyba na rynku.
Gohaha
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Dodatkowa praca

Post autor: Gohaha »

Niektórych marek faktycznie jest przesyt, ale nie wszystkich. Znasz Mary Kay? Kosmetyki świetnej jakości, więc super się sprzedają. Gdybyś była zainteresowaniem byciem konsultantką Mary Kay to chętnie podpowiem co i jak :)
filka
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:41 am

Re: Dodatkowa praca

Post autor: filka »

Tak, nawet mam kilka ich kosmetyków, rzeczywiście świetne. Gdybym się zdecydowania na bycie ich konsultantką to od czego powinnam zacząć?
Gohaha
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Dodatkowa praca

Post autor: Gohaha »

Najlepiej skontaktuj się z konsultantką. Masz jakąś zaufaną, z która mogłabyś podpisać umowę? Jeśli nie, to z łatwością na stronie marykay.pl jakąś znajdziesz. Potem kupujesz zestaw startowy i właściwie to wszystko na początek, możesz zacząć działać :)
filka
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:41 am

Re: Dodatkowa praca

Post autor: filka »

A co zawiera taki zestaw? Wystarczy mi to na początek? A może tez jakieś szkolenie będzie potrzebne? Trochę się boję, ze nie podołam
Gohaha
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Dodatkowa praca

Post autor: Gohaha »

W zestawie są kosmetyki (głównie bestsellery) i materiały szkoleniowe, na początek na pewno wystarczy :) W razie gdybyś jednak zmieniła zdanie to za niesprzedane kosmetyki zwracają pieniądze, więc nie masz nic do stracenia.
ODPOWIEDZ