Hobby

Rozmowy z innej beczki
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Hobby

Post autor: kasiunia »

Moje hobby to przede wszystkim dobra książka i film. Oczywiście lubimy z mężem też uczestniczyć w pieszych wędrówkach górskich ale to juz rzadziej nam wychodzi. Maż i szwagier uwielbiają zaś wędkarstwo i tej pasji poświęcają się dość regularnie. Ostatnio swoje wysiłki skupiają na połowach szczupaka i jak zdążyłam zauważyć do połowu szczupaka konieczny jest zestaw na szczupaka .Szczupak to nie jest byle jaka ryba, jej złapanie wymaga odpowiednich przygotowań i wiedzy.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Hobby

Post autor: miriam »

Moim zdaniem warto interesować się książkami i poszerzać swoje horyzonty. Wiele interesujących informacji na temat książek znajdziecie na blogu . Jest to blog internetowy poświęcony właśnie tematyce książek.


<Admin. Link usunięty: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Prosimy o przestrzeganie regulaminu>
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Hobby

Post autor: foxi »

Myślę ,że każdy z nas ma jakieś zajęcie, które lubi i któremu poświęca się po pracy. Jedna hobby absorbują nas bezgranicznie jak na przykład wędkarstwo panów a inne są mniej absorbujące jak na przykład kontakt ze sztuką - tj, teatrem albo z malarstwem. Od kiedy pamiętam , zawsze intrygowała mnie sztuka współczesna , dobra fotografia, abstrakcja czasami dobry plakat. Możliwości w tym zakresie jest na prawdę dużo i staram się je wychwytywać i jeśli tylko jest to możliwe kupuję reprodukcje.
ewanea
Posty: 46
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:31 am

Re: Hobby

Post autor: ewanea »

ja mam wiele zainteresowań ale zdecydowanie najbardziej lubię spędzać czas na pobytach w stajni, gdzie mam okazję pojeździć konno czy zwyczajnie zaopiekować się mieszkańcami stajni :) mam nawet taki ulubiony sklep w sieci, to Konik https://konik.com.pl/. Warto zajrzeć jeśli poszukujecie jakiś akcesoriów dla konia czy produktów niezbędnych do pracy w stajni. Duzy wybór a ceny wyjątkowo konkurencyjne :)
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Hobby

Post autor: miriam »

Słuchanie muzyki to naprawdę świetne hobby. My ostatnio kupiliśmy sobie gramofon i słuchamy płyt winylowych. Bardzo dobrą ofertę ma sklep online Winylownia: https://winylownia.pl/ . Jest tam wiele bardzo oryginalnych płyt w konkurencyjnych cenach.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:24 am

Re: Hobby

Post autor: Violuśka »

Myślę ,że każda osoba musi mieć coś co robi i lubi poza pracą. Trzeba znaleźć czas dla siebie by oddać się tym zajęciom, które nas bardzo rozluźniają i relaksują. Ostatnio takim zajęciem, dość popularnym wśród wielu osób jest jeździectwo. Myślę ,że konie to bardzo piękne zwierzęta i warto się tym sportem zainteresować. To bezpiecznego uprawiania tego sportu niezbędny jest strój i różne akcesoria. Jednym z takich akcesoriów jest podkładka mattes - https://wanthaveit.pl/pranie-podkladki- ... -wiedziec/ .To specjalna podkładka z owczej wełny zapewniająca idealne dopasowanie do grzbietu konia poprzez system wkładek korekcyjnych, podnoszą one przód lub tył siodła w zależności od potrzeb końskiego grzbietu.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Hobby

Post autor: mila »

Też uważam że fajnie mieć jakieś nietypowe hobby, słyszałam że są osoby które zbierają Kolekcjonerskie naklejki na legitymacje studenckie, wiedzieliście o takim hobby? Sprawdzałam nawet gdzie można coś takiego zakupić w necie :)
kapiszonka
Posty: 31
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:43 pm

Re: Hobby

Post autor: kapiszonka »

Moje hobby to aktywność fizyczna, góry,lasy,morze, nie ma to dla mnie znaczenia. Lubię biegać, spacerować, byle by tylko na świeżym powietrzu. Wiadomo,że nie każda pora roku napawa optymizmem, dlatego też by zawsze czuć się komfortowo, wygodnie, a zarazem stylowo, zaglądam do sklepów sportowych , gdzie mogę kupić dobrej jakości odzież termoaktywną. Moim ostatnim odkryciem są koszulki męskie zwane bezrękawnikami https://brubeck.pl/kategoria-produktu/d ... -mezczyzn/ i damskie, które świetnie się sprawdzają podczas dalekich wypraw zimowych.
Sajka
Posty: 69
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:00 am

Re: Hobby

Post autor: Sajka »

My mamy w domu dwie papugi. Stanowią dużą atrakcję dla dzieciaków i za każdym razem kiedy odwiedzają nas znajomi. Są piękne, kolorowe i pozwalają uczyć się mówić. Dzieci godzinami uczą je swoich ulubionych powiedzonek. Czasem też one same uczą się tego co słychać w naszym domu. Znają imiona dziecii często powtarzane słowa. Lubą być nagradzane pokarmem z https://domowypupil.pl/k/pokarm-dla-pta ... otycznych/
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Hobby

Post autor: kasiunia »

Nasze hobby to po prostu polscy malarze wspolczesni i w związku z tym, nikogo nie powinno dziwić to ,że w naszym salonie wiszą reprodukcje malarzy z tego okresu. Każdy robi w swoim to co lubi, my lubimy malarstwo i tyle. Piszę tak , bo byli u nas znajomi i nie mogli zrozumieć jak w salonie mogą wisieć takie reprodukcje.
ODPOWIEDZ