Jak usprawniacie sobie karmienie małego dziecka?

Rozmowy wokół tego, co ważne dla rodziny. Dzieci, ciąża, macierzyństwo, wychowanie.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Migotowski
Posty: 55
Rejestracja: czw mar 18, 2021 9:49 am

Jak usprawniacie sobie karmienie małego dziecka?

Post autor: Migotowski »

Jak usprawniacie sobie karmienie małego dziecka?
Jakieś cwane metody?
ewanea
Posty: 46
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:31 am

Re: Jak usprawniacie sobie karmienie małego dziecka?

Post autor: ewanea »

ja jeszcze karmię syna piersią i coraz częściej myślę o tym by już go odstawić ( niedawno skończył roczek). Zakończenie laktacji nie jest jednak wcale takie proste chociaż już wiem jak się za to zabrać. Pomogła mi lektura jednego z artykułów na blogu https://dbamyodziecko.pl/. Warto zajrzeć, blog jest świetny, regularnie pojawiają się ciekawe wpisy.
rooose
Posty: 48
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:32 pm

Re: Jak usprawniacie sobie karmienie małego dziecka?

Post autor: rooose »

podłączę się pod pytanie, jakie mleko kupujecie dla swoich maluszków? Zaczęłam od Bebilonu profutura i chya na tym mleku pozostaniemy, w bardzo przystępnej cenie można je kupić w DOZ stacjonarnie, mają zresztą różne rodzaje bebilonu w promocji
solimina
Posty: 22
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:19 pm

Re: Jak usprawniacie sobie karmienie małego dziecka?

Post autor: solimina »

też kupuję w DOZie, wiele znajomych mam się też tam zaopatruje w Bebilon, bo mają najlepsze ceny stacjonarnie
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Jak usprawniacie sobie karmienie małego dziecka?

Post autor: miriam »

Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli mówimy o maluchach to bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergika może być także kaszka zbożowa bezglutenowa Bebilon Alerlac. Można ją też zastosować w alergii na białko krowie lub sojowe. Produkt ten możecie podać dzieciom od czwartego miesiąca życia.
ODPOWIEDZ