Co zawsze zabierasz na wakacje?

Jak odpoczywamy? Rozmowy wokół turystyki, ciekawych miejsc na urlop i sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Alabama
Posty: 93
Rejestracja: sob mar 20, 2021 1:37 pm

Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: Alabama »

Co zawsze zabierasz na wakacje?
jest coś bez czego sie nie ruszasz?
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: kasiunia »

Nie wiemy jeszcze jak będą wyglądać nasze tegoroczne wakacje, jednak bez względu na to gdzie nam się uda pojechać - przygotowujemy się do nich. Nie są to jakieś intensywne przygotowania ale coś na zasadzie - jak się przyda na wakacje to kupuję. Tak właśnie kupiłam sobie niedawno haftowany top damski - https://dstreet.pl/product-pol-35344-Ha ... Y1725.html .Liczę ,że założę go w naszej ukochanej Grecji - bo tam zamierzamy wybrać się w tym roku.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: miriam »

A gdzie wybieracie się w tym roku na wakacje? Macie już jakieś plany z tym związane? Ja biorę pod uwagę takie wakacje autokarem: . Myślę, że takie zorganizowane wakacje to przede wszystkim duża wygoda.


<Admin. Link usunięty: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Prosimy o przestrzeganie regulaminu>
rooose
Posty: 48
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:32 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: rooose »

zawsze zabieram ze sobą dobrze wyposażoną apteczkę, ponieważ jedziemy nad wodę to na pewno wezmę Vaxol. Sprayu może uzywać cała rodzina, także dzieci a jest świetnym sposobem zeby zabezpieczyć się przed tzw uchem pływaka
kapiszonka
Posty: 31
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:43 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: kapiszonka »

Nigdy ani ja ani też mój syn nie wybieramy się w podróż bez termoaktywnej odzieży i bielizny Brubeck brubeck.pl/produkt/spodnie-chlopiece-z-merino-active-wool/
Ich spodnie,spodenki czy koszulki są bardzo wygodne, komfortowe,zapobiegają przegrzaniu się ciała jak i jego wychłodzeniu. Ich bielizna jest antybakteryjna, nie uczula,nie powoduje podrażnień.
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: foxi »

Wiele jest rzeczy które zabieramy z sobą na wakacje. Jedne są mniej ważne a inne ważniejsze. Jak dla nas najważniejsze są te związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Podróżując samochodem zawsze wykupujemy ubezpieczenie typu assistance dla samochodu. Na szczęście nigdy nie musieliśmy skorzystać z tego ubezpieczenia ale święty spokój w podróży jest i tak bardzo ważny.
Spectra
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:13 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: Spectra »

Ja zawsze sobie jakieś ze dwie książki kupię, jak tu ostatnio thriller czy u Remigiusza Mroza kryminał, bo jednak jak pogoda do dupy to żeby chociaż dnia nie tracić i coś sensownego poczytać
Sajka
Posty: 69
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:00 am

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: Sajka »

To co zabieram na wakacje zależy zwykle od tego gdzie jadę i co zamierzam robić. Najmniej rzeczy zabieram gdy jadę nad ciepłe morze. Nieodzowny jest kostium kąpielowy i kilka cienkich ciuszków. Oczywiście dokumenty i pieniądze oraz jakiś przewodnik po okolicy do jakiej się wybieram. Kiedy wybieram się np.: na Rodos, to każde potrzebne wyposażenie pomaga nam wypożyczyć biuro podróży Rodos po polsku https://rodospopolsku.pl/ , bo to z nim spędzamy wakacje na ciekawych wycieczkach.
kaszanka
Posty: 24
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:23 pm

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: kaszanka »

U mnie bez względu na to gdzie jadę, na jak długo, zawsze mam spakowaną w walizkę odzież termoaktywna dla siebie i dzieciaków. Taka odzież sprawdza się w każdej sytuacji i o każdej porze roku. Zabieram koszulki, legginsy, bluzy, spodnie,ale też odpowiednie obuwie https://brubeck.pl/kategoria-produktu/d ... e-damskie/
Buty barefoot merino to małe cudeńka pod względem technologicznym, a przy tym są lekkie i odznaczają się ciekawym designem, który pasuje zarówno do noszenia na co dzień, jak i do umiarkowanej aktywności fizycznej.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:24 am

Re: Co zawsze zabierasz na wakacje?

Post autor: Violuśka »

Wakacje to czas, kiedy możemy w większym wymiarze czasowym być po prostu z rodziną.To ważne, bo w ciągu roku człowiek jest zabiegany i pochłonięty pracą. Na taki wyjazd staramy się też dobrze przygotować, także jeśli chodzi o ubrania. Na ostatni wyjazd nad polskie morze kupiłam sobie te oto spodnie damskie - https://dstreet.pl/Spodnie-damskie-czar ... Y1280.html .Dzięki temu czuję się po prostu wyjątkowo, bo spodnie są wyjątkowe.
ODPOWIEDZ