Jaki internet pod kątem pracy w domu?

Rozmowy z innej beczki
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Migotowski
Posty: 55
Rejestracja: czw mar 18, 2021 9:49 am

Jaki internet pod kątem pracy w domu?

Post autor: Migotowski »

Jaki internet pod kątem pracy w domu?
Chodzi mi o to, żeby był szybki, możliwie bez limitów i nie zrywał zasiegu.
Co podpowiecie?
dominea
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:38 am

Re: Jaki internet pod kątem pracy w domu?

Post autor: dominea »

Na pewno szybki i stabilny. Sama pracuje zdalnie od ponad roku i musiałam w międzyczasie zmieniać dostawcę usług bo wcześniejszy internet mobilny zwyczajnie nie dawał rady. Teraz mam światłowód od Elpos ( działają lokalnie w Białymstoku) i jest naprawdę ok i bezproblemowo.
scesny
Posty: 18
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:16 pm

Re: Jaki internet pod kątem pracy w domu?

Post autor: scesny »

Można też mieć całkiem fajny, duży pakiet od np. Otvarta. Działają oni na sieci Plusa ale mają całkiem fajną ofertę. I działa to stabilnie. 200GB masz za niecałe 80 zł a to wystarczająca ilość do większości zastosowań.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Jaki internet pod kątem pracy w domu?

Post autor: mila »

Ja mam światłowód inea , jestem bardzo zadowolona z tego szybkiego i stabilnego internetu, bez problemu mogę teraz pracować zdalnie a mam też w pakiecie telewizję co też jest bardzo wygodne bo nie muszę szukać tego dodatkowo
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Jaki internet pod kątem pracy w domu?

Post autor: foxi »

Do pracy w domu potrzebujemy internetu szybkiego i niezawodnego. Na rynku znajdziemy bardzo dużo różnych możliwości na dostawę internetu trzeba tylko się dobrze rozejrzeć. Jak dla mnie internet dla domu to firma Inea. Sami możecie poczytać na ten temat ale ze swojej strony mogę wam tylko polecić ,że najlepiej takie usługi kupować w pakiecie - jest zawsze taniej.
ODPOWIEDZ