Hobby

Rozmowy z innej beczki
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
kasiunia

Hobby

Post autor: kasiunia »

Moje hobby to przede wszystkim dobra książka i film. Oczywiście lubimy z mężem też uczestniczyć w pieszych wędrówkach górskich ale to juz rzadziej nam wychodzi. Maż i szwagier uwielbiają zaś wędkarstwo i tej pasji poświęcają się dość regularnie. Ostatnio swoje wysiłki skupiają na połowach szczupaka i jak zdążyłam zauważyć do połowu szczupaka konieczny jest zestaw na szczupaka .Szczupak to nie jest byle jaka ryba, jej złapanie wymaga odpowiednich przygotowań i wiedzy.
miriam

Re: Hobby

Post autor: miriam »

Moim zdaniem warto interesować się książkami i poszerzać swoje horyzonty. Wiele interesujących informacji na temat książek znajdziecie na blogu . Jest to blog internetowy poświęcony właśnie tematyce książek.

<Admin. Link usunięty: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Prosimy o przestrzeganie regulaminu>
foxi

Post autor: foxi »

Myślę ,że każdy z nas ma jakieś zajęcie, które lubi i któremu poświęca się po pracy. Jedna hobby absorbują nas bezgranicznie jak na przykład wędkarstwo panów a inne są mniej absorbujące jak na przykład kontakt ze sztuką - tj, teatrem albo z malarstwem. Od kiedy pamiętam , zawsze intrygowała mnie sztuka współczesna , dobra fotografia, abstrakcja czasami dobry plakat. Możliwości w tym zakresie jest na prawdę dużo i staram się je wychwytywać i jeśli tylko jest to możliwe kupuję reprodukcje.
ewanea

Post autor: ewanea »

ja mam wiele zainteresowań ale zdecydowanie najbardziej lubię spędzać czas na pobytach w stajni, gdzie mam okazję pojeździć konno czy zwyczajnie zaopiekować się mieszkańcami stajni :) mam nawet taki ulubiony sklep w sieci, to Konik https://konik.com.pl/. Warto zajrzeć jeśli poszukujecie jakiś akcesoriów dla konia czy produktów niezbędnych do pracy w stajni. Duzy wybór a ceny wyjątkowo konkurencyjne :)
miriam

Post autor: miriam »

Słuchanie muzyki to naprawdę świetne hobby. My ostatnio kupiliśmy sobie gramofon i słuchamy płyt winylowych. Bardzo dobrą ofertę ma sklep online Winylownia: https://winylownia.pl/ . Jest tam wiele bardzo oryginalnych płyt w konkurencyjnych cenach.
ODPOWIEDZ