Apartamenty w górach - polecicie?

Rozmowy z innej beczki
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Alabama
Posty: 93
Rejestracja: sob mar 20, 2021 1:37 pm

Apartamenty w górach - polecicie?

Post autor: Alabama »

Apartamenty w górach - polecicie?
Chcę się wybrać z męzem na urlop i szukam czegoś fajnego
Spectra
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:13 pm

Re: Apartamenty w górach - polecicie?

Post autor: Spectra »

A to w sumie mogę podpowiedzieć :)
Od jakiegoś czasu na wypady do Szczyrku i paru innych górskich miejscowości rezerwujemy sobie apartamenty z https://www.dreamapart.pl/szczyrk - świetne mają lokalizacje, dobre ceny no i komfort w środku taki, że naprawdę miło się wypoczywa, śmiało polecę.

W ogóle to Szczyrk jest magiczny!
Miłosz5
Posty: 49
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:29 am

Re: Apartamenty w górach - polecicie?

Post autor: Miłosz5 »

Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam zasugerowac, byście przy wyborze wyjazdu, zwrócili uwagę na to, czy dane miejsce idealnie wpisuje się w Waszą wizję na relaks.
Ostatnio zmieniony pt sty 06, 2023 10:20 pm przez Miłosz5, łącznie zmieniany 1 raz.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Apartamenty w górach - polecicie?

Post autor: mila »

mogę polecić Willę Alfa w Kudowie, świetne miejsce, przemili właściciele, a do tego goście z pieskami mile widziani bo własciciele mają cudne pieski, moje serce skradł czekoladowy labrador Łobuz :D
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Apartamenty w górach - polecicie?

Post autor: kasiunia »

Co jakiś czas wybieramy się z koleżankami na weekend w SPA. W zeszłym roku trafiłyśmy do SPA w Wiśle. Było cudownie, relaks pierwsza klasa. Właśnie tam trafiły w moje ręce po raz pierwszy świece sojowe - https://madamnatura.pl/swiece/swiece-sojowe/ .Wydzielają niepowtarzalny zapach , no i to światło. Podobne kuracje robię sobie w łazience, do tego lampka wina i namiastka SPA w domu gotowa.
ODPOWIEDZ