Skierowanie na badania - zdalnie?

Problemy zdrowotne, choroby, lekarze, rozmowy wokólłnaszego zdrowia.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Krakowianka
Posty: 77
Rejestracja: pn wrz 20, 2021 12:32 pm

Skierowanie na badania - zdalnie?

Post autor: Krakowianka »

Skierowanie na badania - zdalnie?
Czy ktoś może próbował uzyskac takie skierowanie poprzez umówienie sie na poradę online w Telemedi?
Tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ ?
Zależy mi na czasie, a mój lekarz chory i bez szans na jakiekolwiek skierowania aktualnie od niego.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:24 am

Re: Skierowanie na badania - zdalnie?

Post autor: Violuśka »

Tak , jak najbardziej, jeśli chodzi o skierowanie na badanie uważam ,że to dobry pomysł.
mila
Posty: 77
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:37 am

Re: Skierowanie na badania - zdalnie?

Post autor: mila »

Tak, czemu nie, ja często dostaje zdalnie skierowania na różne badania. Wybieram się też na badania w kierunku endometriozy do szpitala medicover, słyszałam że można tam zrobić sonovaginografię, podejrzewam u siebie endometriozę a to badanie uwidacznia ogniska tej choroby
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Skierowanie na badania - zdalnie?

Post autor: miriam »

Polecam rzucić okiem na takie rozwiązanie jak rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-koszykowa/ . Jeśli leczycie się prywatnie to taki namiar na badania może Wam się przydać.
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Skierowanie na badania - zdalnie?

Post autor: foxi »

Myślę ,że są badania, które można jak najbardziej zlecić zdalnie ale są i takie , które powinno przepisywać sie podczas osobistej wizyty w klinice czy przychodni lekarskiej. Na przykład takim badaniem według mnie jest angiografia fluoresceinowa oka .To badanie ordynuje się w określonych przypadkach i lekarz musi wiedzieć w jakiej konkretnej sytuacji przepisuje to badanie.
ODPOWIEDZ