Tania apteka

Problemy zdrowotne, choroby, lekarze, rozmowy wokólłnaszego zdrowia.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Gohaha
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Tania apteka

Post autor: Gohaha »

Jaką tanią aptekę polecicie? Moi rodzice wydają coraz więcej na leki, ceny rosną, emerytury niekoniecznie. Gdzie osoby starsze mogą kupić taniej leki? Ważne, żeby była to apteka stacjonarna, bo online nie dadzą rady kupić.
filka
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:41 am

Re: Tania apteka

Post autor: filka »

W dozie stacjonarnie są zniżki dla seniorów 60+, jeśli się nie mylę to w godzinach porannych jest -20% na leki
rooose
Posty: 48
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:32 pm

Re: Tania apteka

Post autor: rooose »

dokładne godziny to 8:00-12:00, wiem, bo moi bliscy też z tej promocji korzystają, świetna opcja żeby zaoszczędzić, a seniorzy raczej na nadmiar pieniędzy nie narzekają
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Tania apteka

Post autor: miriam »

W internecie można także znaleźć różne leki i suplementy diety. Bardzo dobrze wyposażona jest apteka Nowa Farmacja: https://www.nowafarmacja.pl/regeneracja-chrzastki . Można tam znaleźć najróżniejsze artykuły medyczne.
Lotta
Posty: 25
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:07 pm

Re: Tania apteka

Post autor: Lotta »

Powiem Wam, że jeśli chodzi o ceny w dozie, to w tym momencie naprawdę mają zdecydowanie najniższe, porównałam z różnymi aptekami :) Jeśli macie w planach zakup leków w najbliższym czasie, to warto właśnie u nich zrobić zakupy.
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Tania apteka

Post autor: foxi »

Wszystko jest teraz drogie , nie dziwi więc mnie fakt ,że szukamy tanich lekow i aptek. Nie można jednak zapominać o bezpieczeństwie i o właściwej jakości leków. Czy wiecie na przykład jakie są normy witaminy d dla dzieci a jakie dla dorosłych.To bardzo ważna witamina z punktu widzenia dobrego funkcjonowania naszego organizmu.
ODPOWIEDZ