Nowy biznes

Masz pilny problem i szukasz porady? To jest miejsce do takich spraw.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
foxi
Posty: 121
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:51 pm

Re: Nowy biznes

Post autor: foxi »

Otwierając nowy biznes trzeba na wszystko zwracać uwagę, bo zaniechanie albo niewiedza może nas dużo kosztować. W całości kosztów funkcjonowania firm , koszty energii stanowią niestety bardzo dużą pozycję dlatego myślę ,że warto poszukać nowego dostawcy energii elektrycznej. Powinniście wiedzieć ,że na polskim rynku pojawiła się nowa firma zapatrująca firmy w energię i inne paliwa - to forma Veolia.Warto poznać jej ofertę.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Nowy biznes

Post autor: miriam »

Pamiętajcie też koniecznie o załatwieniu wszystkich formalności związanych z prowadzeniem własnej działalności. Poczytajcie więc o tym, czym są ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
Oleks32
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:14 am

Re: Nowy biznes

Post autor: Oleks32 »

Jeśli ma to być praca Kielce od zaraz to zmiana miejsca zatrudnienia może być kluczem do poprawy sytuacji finansowej. Jeśli szukasz ofert pracy w Radomiu, warto zajrzeć do takich miejsc, jak portal FachPraca Znajdziesz tam wiele interesujących propozycji z różnych branż i dla różnych poziomów doświadczenia. Na pewno warto szukać możliwości i próbować swoich sił w czymś zupełnie innym, co da Wam odpowiednią satysfakcję.
kasiunia
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:31 pm

Re: Nowy biznes

Post autor: kasiunia »

Jeśli zamierzacie prowadzić swój nowy biznes , musicie waszą firmę zaopatrzyć w takie gadżety reklamowe jak wizytówki oraz ulotki reklamowe - to ważne. Dopiero kiedy wasza firma zacznie przynosić zyski mozna pomyśleć o innych gadżetach reklamowych - np. dyfuzory zapachu , które możecie zaopatrzyć w logo waszej firmy. Takie gadżety z pewnością docenią wasi klienci.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:24 am

Re: Nowy biznes

Post autor: Violuśka »

Jak waszym zdaniem jest na prawdę? Czy coaching w biznesie to ważne zagadnienie? Jeśli zależy wam na dobrze prosperującej firmie, gdzie relacje między ludźmi są na bardzo dobrym poziomie, to warto zainteresować się tym zagadnieniem i szkoleniami jakie organizuje specjalista w tym temacie Pani Iwona Firmanty. Zawsze mozna polepszyć stan relacji międzyludzkich w waszej firmie.
Oleks32
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:14 am

Re: Nowy biznes

Post autor: Oleks32 »

Niedawno znajomy zadał mi pytanie odnośnie tego, jak uzyskać NIP. Był święcie przekonany, że sam już takie rzeczy załatwiałem. Tylko że ja prowadzę działalność nierejestrowaną i jak do tej pory takimi rzeczami nie musiałem się przejmować. Z ciekawości zacząłem jednak czytać o tym i ciekawe informacje znalazłem na https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/e ... estrowanej. Z własnego doświadczenia możecie powiedzieć, czy informacje podane w tym artykule są wiarygodne?
ODPOWIEDZ