Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Problemy zdrowotne, choroby, lekarze, rozmowy wokólłnaszego zdrowia.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
Adminforum
Site Admin
Posty: 20
Rejestracja: śr mar 17, 2021 5:06 pm

Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Adminforum »

Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?
Gdybyś miał wybrać top 1 to co by to było? :)
Jerzyk68
Posty: 62
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 3:23 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Jerzyk68 »

mniej żreć, jak mawiała moja babcia - zawsze szczupła
rooose
Posty: 48
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:32 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: rooose »

jako dodatek do diety kupiłam sobie estrovitę immuno, ma dużą zawartość kwasów omega oraz witamin, dodaję sobie go do sałatek, smoothie, nie jem ryb i w ten sposób mi łatwiej uzupełnić dietę w te składniki
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: miriam »

Polecam Wam też takie rozwiązanie jak trening EMS efekty: . Trening z profesjonalnym trenerem przyniesie oczekiwane rezultaty. Sądzę, że będziecie zadowoleni z efektów.


<Admin. Link usunięty: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Miłosz5
Posty: 49
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:29 am

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Miłosz5 »

Na pewno dobrym wyborem byłoby postawienie na taki system żywienia, który będzie dla Was odpowiedni. Moim zdaniem ciekawym wyborem będzie tutaj skorzystanie ze wsparcia, które najlepiej wpłynie na Wasz organizm.
miriam
Posty: 122
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:28 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: miriam »

Warto też czytać różne blogi, na których można znaleźć ciekawe informacje. Jednym z takich blogów jest nowafarmacja.pl/blog/naczyniak-watroby-czy-jest-grozny-jakie-ma-objawy-przyczyny-powstania-i-jak-go-leczyc . Tam poczytacie więcej o różnych chorobach.

od admina: jeśli umieszczasz link, niech ma on coś wspólnego z tematem wątku...
Piotrowska
Posty: 93
Rejestracja: wt maja 11, 2021 1:24 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Piotrowska »

Jerzyk68 pisze: ndz lip 04, 2021 3:31 pm mniej żreć, jak mawiała moja babcia - zawsze szczupła
To też prawda, ale wydaje mi się że warto jednak dołożyć do tego zdrową dietę, która pozwoli się najeść, nie sprawi że chodzi głodny i jednocześnie jest skomponowana tak, że chudniesz. Fajny przykład to dieta niskokaloryczna jak z opisywanych tu https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-s ... aloryczna/ i w zasadzie jedyny wysiłek to siąść i liczyć te kalorie
Oleks32
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:14 am

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Oleks32 »

Natomiast jeżeli ma być to zdrowa, świeża i różnorodna dieta, gdzie nie będzie brakowało składników odżywczych oraz witamin to na pewno warto sprawdzić takie propozycje, jak kapusta kiszona w woreczku która przede wszystkim jest ekologiczna i przygotowywana w tradycyjny sposób. Ja jestem ogromnym zwolennikiem, tym bardziej dla tego jak wiele składników zawiera które mają wpływ na funkcjonowanie organizmu oraz ochronę przed wieloma chorobami.
marionetka
Posty: 24
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:06 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: marionetka »

Każda dobrze dobrana dieta oraz aktywność fizyczna da nam satysfakcjonujące efekty. Połączenie tych dwóch składowych jest bardzo ważne, można przecież jeździć na rowerze,biegać, ale też pływać czy na początek spacerować, niby nic skomplikowanego, a może przynieść zdumiewające efekty. Podczas takich wypraw, warto też zadbać o swój komfort, warto zakładać odzież dopasowaną, najlepiej termoaktywną, która ochroni przed przegrzaniem i wychłodzeniem https://brubeck.pl/produkt/bluza-damska ... reme-wool/
ODPOWIEDZ