perfumy dla dziecka

Rozmowy wokół tego, co ważne dla rodziny. Dzieci, ciąża, macierzyństwo, wychowanie.
Regulamin forum
Pamietaj: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Tu znajdziesz: regulamin forum
serwatka
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:33 pm

perfumy dla dziecka

Post autor: serwatka »

Co myślicie o perfumch dla dzieci? Moja 9-letnie córka od jakiegoś czasu pyta mnie czy kupię jej perfumy, bo chciałaby mieć własne... Jak widzi, że używam moich to przybiega i mówi "mamo mamo popsikaj mnie". Czy kupilibyście dziecku w takim wieku perfumy?
Porek44
Posty: 35
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:41 am

Re: perfumy dla dziecka

Post autor: Porek44 »

Ja i moja żona przywiązujemy dużą uwagę do perfum, bo po prostu lubimy dobrze pachnieć. A jednak, aby zapachy utrzymywały się długo i jednocześnie zachowały swoją odpowiednią intensywność to też swoje muszą kosztować. Dlatego warto po prostu wybrać te idealnie pasujące do naszego gustu i oczywiście stylu. Jeśli chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych marek i ich propozycji perfum to zerknij na stronę PerfumyAgnieszk.pl i na przykład tutaj https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/ari ... is-a-woman znajdziesz dokładny opis propozycji "Ariana Grande God Is A Woman" Pozdrawiam :)
Doris62
Posty: 35
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: perfumy dla dziecka

Post autor: Doris62 »

Każdy powinien używać perfum, nawet dzieci. Ale żeby nie wydawać na nie fortuny, można zdecydować się na odlewki perfum . W ten sposób można mieć oryginalne perfumy zawsze pod ręką, bo są one przelewane z większego flakonu. Dlatego są one tańsze. Oczywiście wszystkie aspekty higieniczne są zachowane. Na Alepachniesz można znaleźć modne zapachy.
ODPOWIEDZ